




Перфоратор Procraft BH1750
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1200 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 950 об/хв |
| Вага | 7 Кг |
| Енергія удару | 4.5 Дж |
| Число ударів | 4200 уд/хв |
| Діаметр свердління | 42 мм |
| Клас захисту | IPX0 (II) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 78.9 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 99.8 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Вібрація | 17.914 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Конструкция перфоратора | Бочковой |
| Питание | Сеть 220В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 3 120 ₴
