




Шуруповерт Procraft PA18DFR Extra new
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шуруповерт Procraft PA18DFR Extra new - професійний електроінструмент, призначений для монтажних і будівельних робіт. Пристрій дозволяє працювати незалежно від наявності джерела живлення, розширюючи можливості майстра.
Технічні характеристики шуруповерта
- Модель оснащена швидкозажимним DFR-патроном з діаметром 10 мм для швидкої установки насадок.
- Є дві робочі швидкості: перша - до 350 обертів на хвилину, друга - до 1200 обертів на хвилину.
- Ручне регулювання обертів шляхом плавного натискання на кнопку.
- Літієво-іонний акумулятор з ємністю 2 А/г дозволяє працювати, не перериваючись на підзарядку.
- Функція регулювання напряму обертання - можна вкручувати і викручувати шурупи і саморізи.
- Є система захисту від перегріву.
Властивості
| Частота струму | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 1 ступінь 0-350 об/хв, 2 ступінь 0-1200 об/хв |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Ємність батареї | 2 Аг |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Максимальний крутний момент | 28 Нм |
| Напруга зарядного пристрою | 220 В |
| Клас захисту | III |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 2 565 ₴




