Подарок










Ланцюгова безщіткова пила Procraft K2100 бічна
Подарок к товару
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 250 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Ланцюгова безщіткова пила Procraft K2100 бічна»
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1600 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Плавний пуск | Є |
| Система автоматичного змащення ланцюга | Є |
| Довжина шини | 304 мм |
| Швидкість ланцюга без навантаження | 15 м/с |
| Крок ланцюга | 3/8 |
| Клас захисту | II |
| Рівень звукового тиску | LpA = 93 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 114 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Вібрація | 7.5 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Температура експлуатації | 0-35°C |
| Миттєва зупинка ланцюга | Немає |
| Довжина кабеля | 180 см |
| Рівень захисту | IP20 |
| Аварійне гальмо | Є |
| Двигун | Безщітковий |
| Натяжка ланцюга | Безключова |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Сеть 220В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 3 000 ₴




