




Інверторний зварювальний апарат Procraft SP300
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 3,4 кг |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Максимальний зварювальний струм | 300 А |
| Діаметр застосовуваних електродів | 1,5 - 4,0 мм |
| Режим роботи | MMA |
| Клас безпеки | IP21 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Номинальный сварочный ток | 20 А |
| Максимальный сварочный ток | 300 А |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 2 310 ₴

