
Генератор бензиновий інверторний 2.8/3 кВт, 220 В, 8 л, ручний старт, мідна обмотка, STORM INTERTOOL DT-1330
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL DT-1330
| Тип двигуна | Бензиновий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням |
|---|---|
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 2800 Вт |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Об'єм двигуна | 208 куб.см |
| Тип запуску | Ручний |
| Об'єм паливного бака | 8 л |
| Витрата палива | 0,36 л/кВт-г |
| Паливо | бензин А-92, А-95 |
| Час автономної роботи | до 4 ч |
| Об'єм масляного бака | 0,6 л |
| Габаритні розміри | 480х370х288 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Вага | 26,000 кг |
| Об'єм | 0,075125 куб.м |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Инверторный |
| Количество фаз | 1 |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 13 500 ₴
