




Акумуляторна міні пила Procraft PKA30 (без АКБ та ЗП)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Число оборотів холостого ходу | 4000 об/хв |
| Плавний пуск | Є |
| Довжина шини | 8" (20 см) |
| Крок ланцюга | 1/4 " |
| Клас захисту | II |
| Рівень звукового тиску | LpA = 86.2 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 95 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 5 м/с2; K = ± 1.5 м/с2 |
| Рівень захисту | IPX0 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Ємність аккумулятору | 2, 4, 8 Аг |
| Автоматична змащення ланцюга | Є |
| Двигун | Безщітковий |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 1 995 ₴


