




Кутошліфувальна машина Procraft PW1200E 125 мм
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 860 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 0-11000 об/хв |
| Вага | 2,6 Кг |
| Плавний пуск | Немає |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Регулювання оборотів | Є |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Кнопка | з запобіжником |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
- Цена: 1 380 ₴


