




Инверторний зварювальний апарат Procraft industrial RWI350 New
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вага | 5 кг |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Максимальний зварювальний струм | 180 А |
| Діаметр застосовуваних електродів | 2.0 - 5,0 мм |
| Режим роботи | MMA |
| Клас безпеки | IP21S |
| Потужність споживана, кВт | 6,1 |
| Довжина кабелю затиску на масу | 2,2 м; Максимальний струм – 300 А |
| Довжина кабелю держателя електродів | 2,8 м; Максимальний струм – 200 А |
| Робочий цикл при максимальному струмі (%) | 30% при 40°C |
| Ефективність, % | 80 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Максимальный сварочный ток | 180 А |
| Минимальный сварочный ток | 20 А |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 3 495 ₴




