




Акумуляторний лобзик Procraft ST22 (Без акб і зп)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Максимальна товщина різу | 85 мм |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 3000 об/хв |
| Вага | 1,5 кг |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Регулювання оборотів | 6 положень |
| Наявність підсвічування | Є |
| Акумулятор | 2, 4, 8 Аг |
| Рівень звукового тиску | LpA = 77 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 80 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Лазер | Немає |
| Рівень вібрації м / с2 | 5; K = ±1,5 |
| Хід пили | 25 мм |
| Двигун | Безщітковий |
| Маятниковий хід | 3 + 1 |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Аккумулятор |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 2 145 ₴



