




Акумуляторний лобзик Procraft ST18 (без акб та зп)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Максимальна товщина різу | Дерево - 55 мм, м'які метали - 8 мм, несплав - 6 мм |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 3000 об/хв |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Кут різання | 0 - 45° |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень звукового тиску | LpA = 85,9 дБ (А), К = ± 5 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 96,9 дБ (А), К = ± 5 дБ (А) |
| Рівень вібрації м / с2 | 5,847; K = ±1,5 |
| Хід пили | 22 мм |
| Маятниковий хід | 3 + 1 |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Аккумулятор |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 1 710 ₴



