




Ланцюгова пила Procraft K1800 бічна + Олива Procraft для ланцюга 1 л
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
Ланцюгова пила Procraft K1800 бічна
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 1800 Вт |
| Вага | 4,2 Кг |
| Розташування двигуна | Бічне |
| Система автоматичного змащення ланцюга | Є |
| Довжина шини | 350 мм |
| Швидкість ланцюга без навантаження | 11 м/сек |
| Крок ланцюга |
3/8 |
Kомплектуючі
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Кожух | Є |
| Ланцюг | 35 |
| Шина | 35 |
Олива Procraft для ланцюга 1 л
| Об `єм | 1 л ± 1,5% |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Сеть 220В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 2 280 ₴


