




Бензопила ланцюгова 2.6 кВт INTERTOOL DT-2209
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL DT-2209
| Кількість ланок | 72 шт |
|---|---|
| Крок ланцюга | 0,325 |
| Товщина ланки | 1,5 мм |
| Тип двигуна | бензиновий, 2-тактний |
| Об'єм двигуна | 58 куб.см |
| Швидкість обертання | 3200 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 550 мл |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Шина | 45 см |
| Гарантія | 12 міс. |
| Потужність | 2600 Вт |
| Вага | 6,750 кг |
| Об'єм | 0,019656 куб.м |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Intertool |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Длина шины | 45 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Вес | 7 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 2 575 ₴




