




Шуруповерт Procraft PA18LiBL(з 1 акб та зп)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Властивості
| Число оборотів холостого ходу | 0-450/0-1475 об/хв |
| Акумулятор | 2, 4, 8 Аг |
| Напруга зарядного пристрою | 220 - 240 В |
| Рівень звукового тиску | LpA = 72.14 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | LwA = 83.14 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Категорія захисту | II |
| Номинальная мощность | 20 В |
| Рівень вібрації м / с2 | 5,4 м/с2; K = ± 1.5 м/с2 |
| Рівень захисту | IP20 |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Тип | Шуруповерт |
| Режим инструмента | безударный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
- Цена: 1 645 ₴



