

АКУМУЛЯТОРНА ЛАНЦЮГОВА ПИЛА БЕЛОРУС МТЗ АПЦ-20М (2 АКУМУЛЯТОРИ)
Акумуляторна пила Белорус МТЗ АПЦ-20М — продуктивна і водночас легка маневрена пилка з відмінною автономністю в роботі, хороша для різання дерев та дерев'яних матеріалів.
Інструмент оснащений безщітковим двигуном, який менше схильний до перегріву і має високі показники потужності.
Ланцюгова пила здійснює свою роботу за допомогою потужного Li-ion акумулятора напругою 20 В.
Завдяки невеликій вазі та короткій шині даною моделлю зручно працювати в важкодоступних місцях.
Корпус пили виготовлений з ударостійкого пластику, а на самому корпусі розташована кнопка включення інструменту та індикатор, який дозволяє контролювати заряд акумуляторних батарей.
Використовувати пристрій дуже комфортно завдяки гумовій рукоятці, яка дозволяє утримувати пилку в максимально зручному положенні.
Також у пилці є функція захисту від випадкового включення та інерційне гальмо ланцюга.
Особливості:
Тиха робота двигуна
Безщітковий електродвигун
Сучасний ергономічний дизайн
Автоматичне мастило ланцюга
Бак з індикатором рівня мастила
Система екстреного гальмування
Вікно контролю за рівнем мастила
Безключова система натяжки ланцюга
Робота від потужного Li-ion 20 В акумулятора
Технічні характеристики:
Тип двигуна — Безщітковий
Тип акумуляторної батареї — Li-ion
Напруга — 20 В
Ємність акумулятора — 5,0 Ач
Швидкість ланцюга — 330 м/хв
Довжина шини — 305 мм
Ланцюг — 3/8, 45 зв.
Вага — 4 кг
Комплектація:
Акумуляторна ланцюгова пила Белорус МТЗ АПЦ-20М
Акумулятор 2 шт.
Зарядний пристрій
Пильний ланцюг
Шина
Захисний кожух шини
Картонна упаковка
Гарантійний талон
Інструкція з експлуатації
Виробник: МТЗ БЕЛОРУС.
Гарантія: 12 місяців.
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
|---|---|
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 5 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Основные | |
| Питание | Аккумулятор |
| Производитель | Белорус |
| Длина шины | 305 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 6 674 ₴
