
БЕНЗОПИЛА GOOD LUCK GL 5200E
Бензопила GOODLUCK GL 5200E - відмінний вибір надійної бензопили для використання, як в домашніх умовах, так і в лісі. Модель має високу потужність мотора, високі оберти холостого ходу, невелика вага і збалансовану конструкцію. Все це забезпечує легкість в управлінні і високу продуктивність. Комфорт в роботі забезпечується спеціальною системою амортизаторів: вібрації, що передаються від двигуна на рукоятки мінімальні! З переваг бензопили ГУДЛАК GL 5200E також відзначимо високу якість комплектуючих деталей, заводське збирання, автоматичне мастило ланцюга і хорошу комплектацію.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Два поршневих кільця
- Хромовані стінки циліндра
- Регульований маслонасос
- Антифризный механізм карбюратор
- Низький рівень вібрацій і шуму
- Ергономічна передня і задня рукоятки
- Аварійна зупинка ланцюга
- Автоматичне мастило ланцюга
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Робочий об'єм: 52 куб. см
- Потужність: 3,54 л. с.
- Довжина шини: 450 мм
- Одна шина, одна ланцюг
- З підкачкою
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Бензопила GOODLUCK GL 5200E
- Пиляльна шина
- Пільная ланцюг
- Ключ универсальный
- Зубчатый упор
- Защитный чехол
- Бачок для приготовления топливной смеси
- Руководство по эксплуатации
- Картонная упаковка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GOODLUCK |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6 кг |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Рівень шуму | 98 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GOODLUCK |
| Вес | 6 кг |
| Длина шины | 450 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Состояние | Новое |
- Цена: 3 525 ₴
