
Кутошліфувальна машина Edon AG125 / 1200
Edon AG125 / 1200
УШМ Edon AG125 / 1200 - електроінструмент, одна з різновидів кутошліфувальних машин (болгарок), призначений для різання, шліфування і зачистки виробів з каменю, металу та інших матеріалів. Застосовується в будівництві і металообробці. Ця болгарка відмінно підходить для побутових і напівпрофесійних робіт. Ергономічна рукоятка дозволяє майстру зручно тримати болгарку в руці і виконувати тривалу работу.Стоіт відзначити, що дана модель має досить невеликими габаритами в поєднанні зі зниженим рівнем вібрації. Надійний і міцний корпус прекрасно захищає внутрішні механізми від пилу, іскор і дрібного абразіва.Агрегат працює від мережі 220 В і оснащений потужним двигуном, що забезпечує високу продуктивність, за рахунок відмінних показників швидкості обертання. Кутова шліфувальна машина Edon AG125 / 1200 стане вашим надійним партнером при проведенні шліфувальних робіт і різання матеріалів.
Технические характеристики Кутошліфувальна машина Edon AG125 / 1200
Номинальное напряжение, B 220 Частота, Гц 50 Номинальная потребляемая мощность, Bт 1200 Скорость вращения, об/мин 11000 Вес, кг 2.4 Диаметр диска, мм 125 Резьба шпинделя M14 Поворотная ручка Есть Упаковка Коробка Комплектация Ключ / Инструкция по эксплуатации / Гарантийный талон Срок гарантии, мес 12
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Вес | 2.4 кг |
| Производитель | Edon |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 987 ₴
