
Кутова шліфмашина NARVA NAG-125/1700L
Описание
Характеристики
Информация для заказа
утова шліфмашина NARVA NAG-125/1700L
Кутова шліфмашина NARVA 125/1700 забезпечує швидку роботу з різання арматури і бетону, видалення фарби, іржі та заточування лез. Потужний 1700 Вт двигун забезпечує 11000 об/хв для легкого виконання цих завдань. Зручний перемикач забезпечує безпроблемну роботу, а блокування шпинделя забезпечує швидку і просту зміну приладдя.
Особливості кутова шліфмашина NARVA 125/1700
- Ідеально підходить для різання арматури і бетону, видалення фарби та іржі, шліфування зварювальних швів і заточування лез.
- 2-позиційна бічна ручка з м'якою ручкою забезпечують зручне позиціонування руки і покращують управління
- Зовнішні технологічні отвори для вугільних щіток для легкого обслуговування і заміни.
- Двоступінчастий вимикач знижує ймовірність випадкового запуску.
- Лабіринтова конструкція ізолює двигун від пилу та сміття, створюючи складний набір каналів, що запобігають забрудненню.
- Металева головка редуктора з дуже товстими стінками. Виготовляється з литого алюмінію, забезпечує максимальну стабільність і термін служби.
- Ідеальна ергономіка з двома зонами рукоятки і вузьким корпусом для оптимального обігу навіть при тривалому використанні.
- Болгарка має регулювання обертів для зручності обробки та шліфування поверхонь.
Характеристики болгарки:
- Тип шліфмашини - кутова (болгарка);
- Споживана потужність - 1700(Вт);
- Максимальна кількість обертів холостого ходу 11000 (об/хв);
- Максимальний діаметр диска - 125(мм);
- Вага 2 кг
Комплектація УШМ (болгарки) :
- Болгарка
- Захисний кожух
- Додаткова рукоятка
- Ключ
- Запасні вугільні щітки
- Інструкція
- Картонна упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1700 Вт |
| Вес | 2 кг |
| Производитель | Narva |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 200 ₴
