
Бензопила Green Garden gcs-4080H
Нова, універсальна модель, призначена для заготівлі дров, обрізання сучків, пиляння деревини та виконання різних будівельних робіт у побутових умовах. Модель має високу продуктивність і прекрасні технічні показники. Пила працює на базі 2-тактного бензинового двигуна, вирізняється низьким рівнем вібрацій і невеликою витратою палива.
Система примусового повітряного охолодження в поєднанні з вивіреним ребрами головки циліндра забезпечує оптимальний тепловий режим.
Завдяки достатній потужності, невеликій вазі та чудовому балансуванню нею дуже легко керувати й рубати дерева, а також різати гілки або розпилювати деревину.
Об'єм двигуна становить 52 см³. Об'єм паливного та оливного баків 550 мл і 260 мл відповідно дасть змогу використовувати бензопилу тривалий час. Для захисту рук оператора від шкідливого впливу вібрацій передбачена антивібраційна система та захист від відбою.
Корпус виготовлений з ударостійкого пластику та має зручну ергономічну ручку, яка дасть змогу максимально довго працювати з інструментом.
Бензинова пила укомплектована двома шинами та двома ланцюгами власного виробництва на 45 сантиметрів.
Ланцюгова пила Green Garden GCS-4080H, обладнана автоматичним оливним насосом, який подає оливу для змащення ланцюга, у такий спосіб запобігаючи передчасному зносу механізмів. Для повноцінної роботи з новою пилкою потрібно встановити пильную шину, настроїти натяг ланцюга, а також зробити обкатування інструмента відповідно до типових рекомендацій для запуску та обслуговування двотактних ланцюгових бензопил.
В комплект входит:
- Бензопила цепная Green Garden GCS-4080H
- Две шины 18"
- Две цепи 18"
- Упор зубчатый
- Винты для крепления упора
- Ключ свечной
- Плоская отвертка
- Два воздушных фильтра
- Защитный чехол
- Емкость для приготовления топливной смеси
- Инструкция по эксплуатации (гарантийный талон)
Характеристики товара
| Бренд | Green Garden |
| Производитель | Китай |
| Мощность , Вт | 3500 |
| Мощность , л.с. | 4.8 |
| Длина шины , см | 45 |
| Рабочий объем двигателя , см3 | 50 |
| Максимальное число оборотов цепи , об/мин | 8500 |
| Шаг цепи | 0.325 |
| Объем топливного бака , л | 0.55 |
| Объем масляного бака , л | 0.26 |
| Легкий старт | Да |
| Праймер (подкачка топлива) | Да |
| Антивибрационная система | Да |
| Улучшенная система зажигания | Да |
| Низкий уровень шума и вибраций | Да |
| Автоматическая смазка цепи | Да |
| Разборная звезда | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Вес , кг | 7.7 |
| Гарантия , мес | 12 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Green Garden |
| Вес | 8 кг |
| Длина шины | 45 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Емкость топливного бака | 0.55 мл |
| Дополнительные функции | |
| Тормоз цепи | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 3 055 ₴
