
Бензопила цепная Goodluck Pro GL5400/15
Бензопила Goodluck PRO GL 5400/15 - відмінний вибір для дач і присадибних ділянок. Проста і зручна в експлуатації, тому підійде як для новачка, так і для людини з досвідом роботи. Двотактний двигун з об'ємом до 50 см3, потужністю 4.5 кВт, довжина шини 45 см впоратися з дерева товщиною до 70 см без особливих зусиль. Цю бензопилу можна використовувати для розпилу таких твердих порід, як дуб, горіх, бук, ясен, клен та ін
Модель має досить малу вагу, і ряд конструкційних особливостей, завдяки яким працювати інструментом дуже зручно і просто. До таких особливостей можна віднести наявність продуманої антивібраційної системи і зручною прогумованої рукоятки, що в свою чергу знижує навантаження на оператора. Для додаткової безпеки пила оснащена інерційним гальмом, який запобігає зворотний поштовх при заклинюванні ланцюга.
Окремо слід відзначити велику комплектацію, в яку входить: 2 шини, 2 ланцюги, лійка, ємність для приготування паливної суміші, набір інструментів для збірки і обслуговування бензопили.
В комплект входит:
- Бензопила цепная Goodluck Pro GL5400/15
- Две шины (18" и 15")
- Две цепи (18" и 15")
- Упор зубчатый
- Винты для крепления упора
- Ключ свечной
- Плоская отвертка
- Два воздушных фильтра
- Защитный чехол
- Емкость для приготовления топливной смеси
- Инструкция по эксплуатации (гарантийный талон)
Характеристики товара
| Бренд | Goodluck Pro |
| Производитель | Китай |
| Мощность , Вт | 4500 |
| Мощность , л.с. | 6.1 |
| Длина шины , см | 45 |
| Рабочий объем двигателя , см3 | 52 |
| Максимальное число оборотов цепи , об/мин | 9500 |
| Шаг цепи | 0.325 |
| Объем топливного бака , л | 0.55 |
| Объем масляного бака , л | 0.26 |
| Легкий старт | Да |
| Праймер (подкачка топлива) | Да |
| Антивибрационная система | Да |
| Автоматическая смазка цепи | Да |
| Металлическая крышка стартера | Да |
| Разборная звезда | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Эргономичный дизайн | Да |
| Вес , кг | 6 |
| Гарантия , мес | 12 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GOODLUCK |
| Вес | 5 кг |
| Длина шины | 45 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Объем масляного бака | 0.26 мл |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Емкость топливного бака | 0.55 мл |
| Дополнительные функции | |
| Тормоз цепи | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 3 102 ₴
