




Пила ланцюгова електрична 2200 Вт, шина 40 см, SDS-система натяжіння ланцюга, прямий двигун. INTERTOOL DT-2203
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ DT-2203
| Особливості | SDS-система натяжіння ланцюга (безключова), плавний пуск |
|---|---|
| 3/8 дюйм | |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Напруга живлення | 230 В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Шина | 40 см |
| Швидкість ланцюга на холостій ході | 15 м/сек |
| Гарантія | 12 |
| Вага | 5,468 кг |
ОПИС
Електропила INTERTOOL з повздовжнім розташуванням двигуна підійде для робіт у садку, на ділянці, також буде корисною на будівництві або під час ремонту.
Двигун, потужністю 2200 Вт розвиває швидкість ланцюга 15 м/с, що забезпечує швидкий розпил деревини будь-якого виду, від мокрої деревини до ДСП. Довжина шини 40 см з кроком ланцюга 3/8”.
Металева шестерня редуктора та наявність з’ємної приводної металевої зірки, роблять пилку надійною та довговічною.
Електропила має оптимальне співвідношення потужності і ваги, дуже компактна та легка в своєму сегменті. Зручна форма передньої ручки забезпечує більш високу маневреність та комфортне горизонтальне пиляння деревини. Невелика вага пилки не втомлює оператора впродовж тривалого часу.
На відміну від бензопили, електропилою можна працювати як в приміщенні, так і на вулиці, завдяки відсутності вихлопних газів. Крім цього електропила DT-2203 малошумна.
Автоматичне змащення ланцюга мінімізує передчасний знос шестерень, таким чином, зводить технічне обслуговування до мінімуму.
Особливості:
- Компактна та легка
- Безпечна – реалізовано подвійну систему захисту
- Автоматичне змащення ланцюга
- Бачок з індикатором рівня мастила
- SDS-система натяжіння для швидкої заміни ланцюга без ключів
- Швидка заміна щіток
- З'ємна приводна металева зірка
- Індикатор мережі
Комплектація
Електрична пилка
Шина
Ланцюг
Захисний кожух шини
Інструкція
Гарантійний талон
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Основные | |
| Вес | 5.47 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Intertool |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина шины | 40 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 750 ₴


