

Электропила Гомель ПЦ-2900
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Основні | |
| Виробник | Гомель |
| Країна виробник | Беларусь |
| Живлення | Сеть 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 405.0 (мм) |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 110.0 (мл) |
| Рівень шуму | 110.0 (дБ) |
| Гарантійний термін | 12 (міс) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2900.0 (Вт) |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Набір насадок | Так |
Опис
Особенности электропилы:
- современный дизайн
- индикатор перегрева
- автоматическая система смазки цепи
- аварийная остановка цепи
- защита от отдачи
- антивибрационная система
Комплектация электропилы:
- электропила Гомель ПЦ-2900
- пильная шина 2 шт
- цепь 2 шт
- защитный чехол на шину
- ключ
- инструкция для ознакомления
- гарантийный талон
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Гомель |
| Страна производитель | Беларусь |
| Длина шины | 405 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 914 ₴
