
Бензокоса BC520 ТАТА
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Двигун | |
| Об`єм двигуна | 52 см3 |
| Потужність двигуна к.с. | 2,0 к.с./9500 об.хв. |
| Потужність двигуна кВт | 1,45 кВт (kw)/9500 об.хв. |
| Холостий хід | 3000 об.хв. |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Модель двигуна | 1Е44-5F |
| Тип старту | Ручний |
| Живлення | |
| Паливо | Бензин А92 |
| Ємність бензобака | 1,2 л |
| Бензино масляна суміш | 25:1 |
| Конструктивні характеристики | |
| Конструкція | Бензокоса з прямим валом |
| Діаметр штока | 26 мм |
| Кількість шліців | 9 шт. |
| Розміри / Вага | |
| Габарити упаковки двигуна Д*Ш*В | 410*305*280 мм |
| Габарити упаковки штока з валом Д*Ш*В | 1530*30*30 мм |
| Вага нетто / брутто | 8,5/10 кг |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТАТА Моторс |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип штанги | Прямая |
| Состояние | Новое |
- Цена: 3 008 ₴
