
Болгарка Белорус МТЗ МШУ-125/1450 Е
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Основні | |
| Виробник | Белорус |
| Країна виробник | Беларусь |
| Стан | Нове |
| Тип шліфмашини | угловая (болгарка) |
| Споживана потужність | 1450.0 (Вт) |
| Максимальна кількість обертів | 11000.0 (об/хв) |
| Максимальний діаметр диска | 125.0 (мм) |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 2.0 (кг) |
| Гарантійний термін | 12 (міс) |
| Живлення | Сеть 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Додаткова рукоятка | Ні |
Опис
Описание:
- Применение Бытовой
- Подключение и питание
- Мощность 1450 вт
- Питание 220
- Диаметр диска 125
- Вес 2,2 кг
Технические характеристики:
- Диаметр диска 125 мм
- Резьба шпинделя М14
- Скорость холостого вращения 0-11000 об/мин
- Регулировка скорости - есть
Комплектация:
- Защитный кожух,
- рукоятка,
- шайба,
- зажимная гайка,
- спец-ключ,
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1450 Вт |
| Производитель | Белорус |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Беларусь |
| Питание | Сеть 220В |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 222 ₴
