
Электропила Белорус МТЗ-ПЦ-2450
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Основні | |
| Стан | Hовое |
| Виробник | Белорус МТЗ |
| Країна виробник | Беларусь |
| Живлення | Сеть 220В |
| Розташування двигуна | Поперечное |
| Довжина шини | 355.0 (мм) |
| Об'єм масляного бака | 260.0 (мл) |
| Вага | 4.0 (кг) |
| Гарантійний термін | 12 (міс) |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Ні |
| Легкий запуск | Ні |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
Опис
Особенности
- Полностью медная обмотка якоря
- Боковое расположение двигателя
- Автоматическая смазка цепи
- Быстрый доступ к щеткам
- Улучшенная крыльчатка для эффективного охлаждения
Характеристики
- Напряжение-220В
- Тип корпуса-прямой двигатель
- Мощность -2450 Вт
- Скорость вращения цепи-660 м/мин
- Объем масляного бака-260мл
Комплектация
- Электропила
- Шина
- Цепь
- Инструкция
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Белорус |
| Страна производитель | Беларусь |
| Длина шины | 355 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Состояние | Новое |
- Цена: 1 974 ₴
