




Пила ланцюгова електрична 2000Вт, шина 40 см INTERTOOL DT-2202
Описание
Характеристики
Информация для заказа
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ DT-2202
| 3/8 дюйм | |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Напруга живлення | 230 В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Шина | 40 см |
| Швидкість ланцюга на холостій ході | 15 м/сек |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 5,430 кг |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Основные | |
| Вес | 5.43 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Intertool |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Длина шины | 400 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 300 ₴



