




Пила ланцюгова електрична 2400 Вт, шина 40 см, SDS-система натяжіння ланцюга, прямий двигун INTERTOOL DT-2206
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ DT-2206
| Особливості | SDS-система натяжіння ланцюга (безключова), плавний пуск |
|---|---|
| Крок ланцюга | 3/8 дюйм |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Напруга живлення | 230 В |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Шина | 40 см |
| Швидкість ланцюга на холостій ході | 13.1 м/сек |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 6,600 кг |
ОПИС
Електропила INTERTOOL з повздовжнім розташуванням двигуна підійде для робіт у садку, на ділянці, також буде корисною на будівництві або під час ремонту.
Особливості:
- Безпечна – реалізовано подвійну систему захисту
- Автоматичне змащення ланцюга
- Бачок з індикатором рівня мастила
- Система SDS-plus для швидкої заміни ланцюга без ключів
- Швидка заміна щіток
- З'ємна приводна металева зірка

Продуктивність
Двигун, потужністю 2400 Вт розвиває швидкість ланцюга 13,1 м/с, що забезпечує швидкий розпил деревини будь-якого виду, від мокрої деревини до ДСП. Довжина шини 40 см з кроком ланцюга 3/8”.
Відрізняється оптимальним співвідношенням потужності та ваги.
На відміну від бензопили електропилою можна працювати як в приміщенні, так і на вулиці, завдяки відсутності вихлопних газів. Крім цього електропила DT-2206 малошумна.

Эргономика и удобство в работе
Зручна форма передньої ручки забезпечує високу маневреність та зручність горизонтального різання. Невелика вага пили гарантує комфорту роботу оператора протягом довготривалого часу.
Автоматичне змащення ланцюга мінімізує передчасний знос шестерень, таким чином, зводить технічне обслуговування до мінімуму.

Комплектація
Електрична пилка
Шина
Ланцюг
Захисний кожух шини
Інструкція
Гарантійний талон
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 2400 Вт |
| Основные | |
| Вес | 6.6 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Intertool |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина шины | 400 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Скорость вращения цепи | 13.1 м/сек |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 980 ₴





